Olympia Tradingзахист вашого авто
Захист кузова

Що таке Diamondbrite ?

Компанія Jewelultra ltd винайшла унікальний захисне покриття, в основі якого лежить вуглеводневий склад, здатний творити чудеса!

#Diamondbrite - надійне запатентований захисне покриття нового покоління!

#Diamondbrite - твердий глянсовий захисний «панцир» кузова автомобіля!

#Diamondbrite - дзеркальний блиск!

детальніше

Навіщо потрібен Захист?

Всі ми відчуваємо переповнюючі емоції при покупці автомобіля. Це відчуття щастя, захоплення, яке б'є фонтаном, відчуття наступного кроку в житті, трепет душі, яким хочеться поділитися, відчуття свободи, ніби у тебе є ключ від усіх дверей і світ відкритий для нових звершень! Перед Вами стоїть надійний, блискучий своєю красою і дзеркальним блиском помічник, з яким Ви знаходите комфорт, спокій, свободу пересування.

На жаль, такий зовнішній вигляд автомобіля протримається недовго. Ультрафіолет, кислотні дощі і хімічні реагенти, пташиний послід, комахи, бітум і дорожній пісок неминуче поглинуть ту естетичну красу, якою володів автомобіль при покупці. Згодом він втратить дзеркальний блиск, глибину кольору і гладкість. Піде в минуле ідеальний стан фарби і найголовніше - те почуття, яке ви відчували при покупці.

Звичайно, можна зробити полірування автомобіля! ? Але! Більшість автомобілів можна полірувати не більше 3-х разів, так як при цій процедурі зрізається чверть шару лаку.

Середня товщина лакофарбового покриття автомобілів становить 100-120 мкм. Залежно від країни виробника і марки автомобіля товщина лакофарбового покриття варіюється від 50 до 280 мкм (Японія - Німеччина). За експертною оцінкою виробників товщиномірів можна наочно ознайомитися тут. Дані стандарти пов'язані з жорсткими екологічними нормами щодо автовиробників, змушуючи останніх використовувати фарби на водній основі.

І тут з'являється система захисту лакофарбового покриття нового покоління, яка, звичайно, не є панацеєю, але від вищевказаних негативних чинників захищає на всі 100%!

Повірте, після обробки Вашого автомобіля, Ви відразу побачите результат! Дзеркальний блиск, глибокий колір, водовідштовхувальний і антистатичний ефект будуть радувати вас мінімум протягом двох років! Ваші нові знайомі будуть щиро дивуватися, дізнавшись реальний вік автомобіля вже через рік після обробки. При продажу ціна Вашого автомобіля буде вище аналогічних, за рахунок первозданного зовнішнього вигляду!

Все це - забезпечить Вам система захисту лакофарбового покриття Diamondbrite, якою Ви залишитесь задоволені. А ми в свою чергу, готові дати безумовну гарантію на 2 роки і будемо вдячні Вам за вибір, зроблений на користь? Diamondbrite!

Переваги захисного покриття Diamondbrite

Гарантований захист від

Дорожній пил, солі, дорожній бруд і смола
Кислотний дощ та інші атмосферні забруднювачі
Температурні цикли
Наліт від комах
Сік і смоли з дерев
Ультра-фіолетові промені *
Пташиний послід **
* Помутніння від ультрафіолетового випромінювання практично усувається.
** Будь ласка, див. Результати Інтертек випробувань червень 2013 року. Пташиний послід потрібно видалити протягом 7 днів і захистити поверхню Консервантом.
  • - Універсальний захист від солей, дорожнього піску, бітуму, кислотних дощів, липкого соку дерев, перепадів температур, комах і пташиного посліду (за умови, що послід буде видалений протягом 7 днів);
  • - 100% захист від вигорання протягом всього терміну служби покриття;
  • - Довговічний глибокий дзеркальний блиск;
  • - Автомобіль завжди як новий;
  • - Офіційна гарантія - 2 роки;
  • - Антистатический гідрофобний ефект;
  • - Автомобіль легше і швидше мити, так як бруд і солі змиваються з мінімум зусиль;
  • - Двокомпонентний хімічний склад забезпечує твердий захисний панцир;
  • - Підвищення вартості автомобіля на вторинному ринку;
  • - Використовується і рекомендується основними виробниками автомобілів і їх дилерами такими як Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Chrysler, Citroеn, Ferrari, Ford, Honda, Jaguar, Land Rover, Lexus, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Porsche, Renault , Rolls-Royce, Toyota, Volvo, Volkswagen і Skoda.

Як працює захист кузова Diamondbrite

Збільшений розріз лакофарбового покриття. На якому зображенно мікротріщини і пори в матеріалі
Дорожній бруд і реагенти забиваються в мікротріщиниах. Покриття втрачає блиск і руйнується.
Компонент Stage 1 очищує і заповнює мікротріщини в лакофарбовому покритті.
Компонент Stage 2 вступає в реакцію з Stage 1 утворюючи захисну плівку.

Результати тестування

Незалежна лабораторія Intertek Testing & Certification Ltd - світовий лідер в області сертифікації, стандартизації і метрології. 130 річний досвід роботи на ринку в більш ніж 1000 містах і більш ніж в 100 країнах світу доводить компетентність досліджень. Jewelultra ltd, посилаючись на дану лабораторію, наводить результати тестування висоти Краплі і дзеркальності блиску.